Kopš 2015. gada Yokohama ir Anglijas futbola Premjerlīgas kluba Chelsea ģenerālsponsors. Abas organizācijas jau sākotnēji tika iecerētas kā savas jomas līderi, un vēlākajos gados tas arī ir realizēts dzīvē. Yokohama un Chelsea FC ir dibinātas gandrīz vienā laikā – attiecīgi 1907. un 1905. gados.

Čempioni

Chelsea ir seškārtēji Anglijas čempioni, pirmo titulu iegūstot 1955.gadā un līdz šim pēdējo — 2017. gadā. Klubs ir septiņas reizes ieguvis prestižāko no Anglijas nacionālajiem kausiem – Futbola Asociācijas kausu. Tāpat Klubs ir piecas reizes ieguvis Līgas kausu, kā arī četras reizes - Kausu ieguvēju kausu (FA Community Shield).

Uzvara UEFA

2012. gadā Chelsea, pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē, ieguva Eiropas prestižāko klubu trofeju – Eiropas Čempionu kausu, uzvarot UEFA Čempionu līgā. Gadu vēlāk "Chelsea" uzvarēja UEFA Eiropas līgā, tādējādi savām trofejām pievienojot Eiropas starptautisko klubu balvu.

8. vērtīgākais futbola klubs

Ar 428 miljoniem eiro, FK Chelsea FC ir 8. vērtīgākais futbola klubs pasaulē. Tas ļāva jau tā zvaigžņoto komandu 2018. gadā papildināt ar Bakajoko, Moratu un Bārkliju. Kopš 2003. gada kluba īpašnieks ir Romāns Abramovičs.

Grandiozs stadions

Chelsea stadionā ir 103 x 67 metrus liels laukums un tribīnēs ir vairāk, nekā 41 000 skatītāju vietas. Klubs ik pa laikam iesaistās arī sabiedriskās aktivitātēs, piemēram, cīņā pret dažāda veida diskrimināciju un futbola huligāniem.