Meklēt riepas pēc izmēra

iceGUARD
SUV G075

Iecienītās Geolandar līnijas jaunākās paaudzes ziemas riepa, kas kļuvusi par daļu no iceGUARD ģimenes. Riepa sniedz augstu drošības līmeni uz apledojušiem ceļiem, komplektā ar degvielas ekonomiju.

E-F
F
71-73
VAIRĀK
iceGUARD SUV G075 iceGUARD SUV G075

BLUEARTH*WINTER
V906

Ziemas riepa vieglajām un apvidus automašīnām ar lielisku vilci gan sniegā, gan uz apledojušiem ceļiem. Riepai raksturīga augsta veiktspēja uz slapja seguma un ievērojams nobraukuma potenciāls.

C-E
B-C
71-73
VAIRĀK
BLUEARTH*WINTER V906 BLUEARTH*WINTER V906

ICE GUARD STUD
(IG65)

Premium klases ziemas riepa ar radzēm, kas piemērota visu veidu vieglajām un apvidus automašīnām, braukšanai jebkādos ziemas apstākļos. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, riepas veiktspēja ir uzlabota kā uz sausa un slapja ceļa, tā uz apsniguša un apledojuša seguma.

VAIRĀK
ICE GUARD STUD (IG65) ICE GUARD STUD (IG65)

BLUEARTH
*WINTER V905

Vieglajām un apvidus auto paredzēta ziemas riepa. Tās galvenās iezīmes ir droša vadāmība uz sniegota ceļa, pārliecinošas bremzēšanas īpašības uz sniegotas vai slapjas virsmas. Riepai ir zema rites pretestība, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu.

C-E
C
72-74
VAIRĀK
BLUEARTH *WINTER V905 BLUEARTH *WINTER V905

GEOLANDAR
I/T-S (G073)

Skandināvu tipa ziemas riepa, kas ir piemērota visu veidu apvidus automašīnām, kā arī kompaktklasei un sporta kupejām. Ideāla uz apledojušiem un piesnigušiem ceļiem.

F
E
75
VAIRĀK
GEOLANDAR G073 GEOLANDAR I/T-S (G073)

ICE GUARD
(IG60)

Sestās paaudzes iceGUARD ziemas riepa ar asimetrisku protektora zīmējumu, kas radīta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties tam, braukšana ir droša un klusa, savukārt vadāmība – viegla arī mainīgos ziemas apstākļos. Piemērota dažādas klases automašīnām.

C
F
71
VAIRĀK
iceGUARD iG60 ICE GUARD (IG60)

ICE GUARD STUD
(IG55)

Augstas veiktspējas ziemas riepa vieglajām un apvidus automašīnām, kas nodrošina izcilu saķeri uz ledus. Īpašais protektora zīmējums, kā arī inovatīvais gumijas maisījums ar Silica komponentu un apelsīnu mizu eļļu tā sastāvā, stabilizē auto uzvedību uz visu veidu ziemas ceļiem: uz ledus un sniegā, kā arī uz slapja un sausa seguma.

VAIRĀK
ICE GUARD STUD (IG55) ICE GUARD STUD (IG55)

GEOLANDAR
X-CV G058

Vissezonas riepa, kas izstrādāta īpaši krosoveriem un vidēja izmēra SUV automašīnām ar uzlabotu saķeri gan uz slapja ceļa, gan ziemas braukšanas apstākļos. Vienlaikus riepa izceļas arī ar ilgu kalpošanas laiku un augstu komforta līmeni.

VAIRĀK
GEOLANDAR X-CV G058 GEOLANDAR X-CV G058

GEOLANDAR
X-CV G057

Augstas veiktspējas riepa apvidus automašīnām ar asimetrisku protektora zīmējumu, kam raksturīga lieliska saķere un vilce gan uz sausa, gan slapja ceļa seguma. Paredzēta primāri braukšanai pilsētā, kā arī nelielā sniegā.

E
B
72-74
VAIRĀK
GEOLANDAR X-CV G057 GEOLANDAR X-CV G057

BluEarth
RV-02

Vasaras riepa ar asimetrisku protektora dizainu, kas paredzēta miniveniem, krosoveriem un apvidus automašīnām. Yokohama BluEarth RV-02 izceļas ar lielisku saķeri uz slapja ceļa, kā arī nodrošina komfortablu braukšanu, pateicoties zemam trokšņa un vibrāciju līmenim. Minimāla rites pretestība un augsta nodilumizturība.

C
A
70
VAIRĀK
BluEarth RV-02 BluEarth RV-02

Geolandar
A/T G015

Vissezonas apvidus automašīnu riepas, kas piemērotas kā braukšanai pa ceļu, tā bezceļu apstākļos. Pateicoties gumijas sastāvam un pārdomātam dizainam, riepai piemīt paaugstināta izturība pret mehāniskiem bojājumiem un izcila vilktspēja arī tad, kad nogriežaties no šosejas.

F
C-E
70-73
VAIRĀK
Geolandar A/T G015 Geolandar A/T G015

GEOLANDAR
H/T G056

Šosejas riepa 4×4 un apvidus auto automašīnām, kas sniedz augstu braukšanas komforta līmeni un nodrošina nevainojamu saķeri. Paaugstinātā izturība un vilktspēja sniedz lielāku pārliecību un drošību – gan uz šosejas, gan grants ceļiem.

E
B-C
70-72
VAIRĀK
GEOLANDAR H/T G056 GEOLANDAR H/T G056

GEOLANDAR
SUV G055

Vasaras riepa krosoveriem, miniveniem un apvidus automašīnām. Šī ir pirmā Yokohama SUV riepa, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija.

Līdz ar to, ir samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, vienlaikus saglabājot augstu drošības līmeni.

GEOLANDAR SUV G055 izceļas ar lielisku vadāmību kā braucot pa šoseju, tā pa grants ceļiem. Tāpat šī riepa ir iekļauta Jeep rūpnīcas komplektācijā.

E
C
70-71
VAIRĀK
GEOLANDAR SUV G055 GEOLANDAR SUV G055