GEOLANDAR
H/T G056

E
B-C
70-72
GEOLANDAR H/T G056

Short Description

Šosejas riepa 4×4 un apvidus auto automašīnām, kas sniedz augstu braukšanas komforta līmeni un nodrošina nevainojamu saķeri. Paaugstinātā izturība un vilktspēja sniedz lielāku pārliecību un drošību – gan uz šosejas, gan grants ceļiem.

Efektīvas uz šosejas un grants ceļiem

A. Četras taisnas centrālās rievas ar zig-zag formas malām palielina vilktspēju un samazina akvaplanēšanas risku.

B. Dažādas formas un virziena rievas uzlabo veiktspēju uz slapja ceļa seguma, novadot ūdeni.

C. Stabili plecu bloki protektora sānos novērš nevienmērīgu nodiluma veidošanos, kā arī mazina riepas radīto troksni.

D. 3D lameles stabilizē protektora blokus, neļaujot tiem nodilt nevienmērīgi. Lameļu sienas savstarpēji balsta cita citu, šādi novēršot bloku deformāciju, it īpaši pagriezienos.

SUV riepas braukšanai lielā ātrumā

Divslāņu konstrukcija paaugstina riepas izturību (Load Range E nozīmē 80 psi jeb 550 kPa maksimālo spiedienu uz riepu), kas ir īpaši svarīgi, braucot ar smagām apvidus automašīnām lielos ātrumos. Turklāt, G056 modeļi tiek ražoti ar S, H un V ātruma indeksiem, kas pieļauj pārvietošanos ar ātrumu līdz pat 240 km/h.

Paaugstināta izturība

Nosedzošais neilona slānis padara riepas sānu daļu biezāku, neļaujot jostai pacelties arī pie lieliem ātrumiem. Vienlaikus tas novērš plaisu rašanos protektorā un aizsargā sānu daļu pret mehāniskiem bojājumiem.

Komfortablāka braukšana

Ar mainīgu soli izvietotie 5 bloku veidi mazina troksni.

Laba saķere un zema rites pretestība vienlaikus

Daudzkomponentu gumijas maisījums ar noturīgiem un vienlaikus elastīgiem polimēriem pagarina kalpošanas laiku. Savukārt apelsīnu eļļa un silīcija dioksīda daļiņas paaugstina veiktspēju – it īpaši uz slapja ceļa seguma. Papildus tam, līdz ar zemāku rites pretestību, samazinās arī degvielas patēriņš.