Yokohama ražo augstas kvalitātes premium klases riepas visu veidu vieglajām automašīnām, mikroautobusiem, kravas auto un lauksaimniecības tehnikai. Tāpat tiek ražotas arī riepas dažādiem industriālajiem transportlīdzekļiem un profesionālajam motorsportam.

Yokohama ģimene

Yokohama piegādā riepas daudziem pasaules auto ražotājiem. Tās tiek iekļautas arī premium automašīnu modeļu standarta komplektācijā, kas apliecina augstu kvalitāti un auto industrijas profesionāļu novērtējumu.

ADVAN

Radītas autosportam, ārpus trases šīs līnijas riepas pārsvarā tiek izmantotas jaudīgām sportiskām un luksus klases automašīnām.

AVID

Riepas plašam braucēju spektram un visdažādākajām ikdienas vajadzībām. Avid izceļas ar energoefektivitāti, zemu trokšņa līmeni un labu veiktspēju arī braucot lielā ātrumā.

BluEarth

Vieglas un aerodinamikas ziņā efektīvas riepas, kas radītas ar mērķi taupīt degvielu un minimizēt ietekmi uz vidi. Īpaši efektīvas uz slapja ceļa seguma.

GEOLANDAR

Riepas ar augstu caurgājamību, piemērotas sarežģītiem apstākļiem. Paredzētas apvidus automašīnām un komerctransportam – gan brauciot pa šosejām, gan bezceļu apstākļos.

iceGUARD

Ziemas riepas, kas izceļas ar labu veiktspēju slapjumā un sniegā, kā arī augstu nodiluma pretestību. Paredzētas vieglajām un apvidus automašīnām.

PARADA

Riepas premium klases automašīnām ar izcilu sniegumu paātrinājumos un bremzējot. To dizains padara braucienu plūstošu un drošu.

S.Drive

Vasaras riepas, kas paredzētas aktīviem, aizrautīgiem braucējiem. Radītas, izmantojot autosporta sacensību riepu ražošanā uzkratās zināšanas.

W.Drive

Ziemas riepas, kuru uzdevums ir nodrošināt sabalansētu sniegumu jebkādos ziemas apstākļos: sniegā, slapjumā un uz apledojošiem ceļiem.