Meklēt riepas pēc izmēra

iceGUARD
iG65

Premium klases ziemas riepa ar radzēm, kas piemērota visu veidu vieglajām un apvidus automašīnām, braukšanai jebkādos ziemas apstākļos. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, riepas veiktspēja ir uzlabota kā uz sausa un slapja ceļa, tā uz apsniguša un apledojuša seguma.

VAIRĀK
iceGUARD iG65 iceGUARD iG65

BluEarth-4S
AW21

Vissezonas riepa ar virzienvērstu protektora rakstu, kas sniedz drošu saķeri kā ar sausu, tā slapju segumu. Riepai raksturīga augsta noturība pret akvaplanēšanu un stabila vadāmība uz sniegota ceļa.

C-E
B-C
70-72
VAIRĀK
BluEarth-4S AW21 BluEarth-4S AW21

BluEarth-Es
ES32

Jauna dizaina koncepcija paceļ šo BluEarth sērijas vasaras riepu austākā kvalitātes līmenī, salīdzinot ar visām iepriekšējiem modeļiem. Īpaši jāizceļ spēcīgā saķere, riepas spēja būtiski samazināt akvaplanēšanas iespēju, zems trokšņa līmenis un ievērojama degvielas ekonomija.

C
B-C
68
VAIRĀK
BluEarth-Es ES32 BluEarth-Es ES32

iceGUARD
SUV G075

Iecienītās Geolandar līnijas jaunākās paaudzes ziemas riepa, kas kļuvusi par daļu no iceGUARD ģimenes. Riepa sniedz augstu drošības līmeni uz apledojušiem ceļiem, komplektā ar degvielas ekonomiju.

E-F
F
71-73
VAIRĀK
iceGUARD SUV G075 iceGUARD SUV G075

Geolandar
A/T G015

Vissezonas apvidus automašīnu riepas, kas piemērotas kā braukšanai pa ceļu, tā bezceļu apstākļos. Pateicoties gumijas sastāvam un pārdomātam dizainam, riepai piemīt paaugstināta izturība pret mehāniskiem bojājumiem un izcila vilktspēja arī tad, kad nogriežaties no šosejas.

F
C-E
70-73
VAIRĀK
Geolandar A/T G015 Geolandar A/T G015

BluEarth
RV-02

Vasaras riepa ar asimetrisku protektora dizainu, kas paredzēta miniveniem, krosoveriem un apvidus automašīnām. Yokohama BluEarth RV-02 izceļas ar lielisku saķeri uz slapja ceļa, kā arī nodrošina komfortablu braukšanu, pateicoties zemam trokšņa un vibrāciju līmenim. Minimāla rites pretestība un augsta nodilumizturība.

C
A
70
VAIRĀK
BluEarth RV-02 BluEarth RV-02

iceGUARD
iG60

Sestās paaudzes iceGUARD ziemas riepa ar asimetrisku protektora zīmējumu, kas radīta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties tam, braukšana ir droša un klusa, savukārt vadāmība – viegla arī mainīgos ziemas apstākļos. Piemērota dažādas klases automašīnām.

C
F
71
VAIRĀK
iceGUARD iG60 iceGUARD iG60

GEOLANDAR
H/T G056

Šosejas riepa 4×4 un apvidus auto automašīnām, kas sniedz augstu braukšanas komforta līmeni un nodrošina nevainojamu saķeri. Paaugstinātā izturība un vilktspēja sniedz lielāku pārliecību un drošību – gan uz šosejas, gan grants ceļiem.

E
B-C
70-72
VAIRĀK
GEOLANDAR H/T G056 GEOLANDAR H/T G056

ADVAN Sport
V105

Sportiska vasaras riepa, kuru vairāki vadošie auto ražotāji iekļāvuši savā rūpnīcas komplektācijā (OE) – Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche un Subaru. Īpaši piemērota biznesa klases un augstas veiktspējas automašīnām.

B-E
A-C
72-75
VAIRĀK
ADVAN Sport V105 ADVAN Sport V105

W.DRIVE
V903

Vieglo automašīnu ziemas riepas ar lielisku veiktspēju uz sausiem, slapjiem un sniegotiem ceļiem. Yokohama W.DRIVE V903 saglabā elastību arī pie zemām temperatūrām, un tām ir unikāls protektora zīmējums, kas efektīvi paaugstina vilci.

F
C
70-72
VAIRĀK
W.DRIVE V903 W.DRIVE V903

BluEarth-A
AE-50

BluEarth-A AE-50 ir veiksmīgs komforta, labas vadāmības un zema degvielas patēriņa apvienojums. Riepa ir lieliski radītāji (A-C klase) uz slapja ceļa seguma un tā būtiski saīsina bremzēšanas ceļu. Vienlaikus šo riepu raksturo arī lieliska saķere un videi draudzīgs gumijas maisījums.

C-E
A-C
67-72
VAIRĀK
BluEarth-A AE-50 BluEarth-A AE-50

GEOLANDAR
SUV G055

Vasaras riepa krosoveriem, miniveniem un apvidus automašīnām. Šī ir pirmā Yokohama SUV riepa, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija.

Līdz ar to, ir samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, vienlaikus saglabājot augstu drošības līmeni.

GEOLANDAR SUV G055 izceļas ar lielisku vadāmību kā braucot pa šoseju, tā pa grants ceļiem. Tāpat šī riepa ir iekļauta Jeep rūpnīcas komplektācijā.

E
C
70-71
VAIRĀK
GEOLANDAR SUV G055 GEOLANDAR SUV G055

iceGUARD
iG55

Augstas veiktspējas ziemas riepa vieglajām un apvidus automašīnām, kas nodrošina izcilu saķeri uz ledus. Īpašais protektora zīmējums, kā arī inovatīvais gumijas maisījums ar Silica komponentu un apelsīnu mizu eļļu tā sastāvā, stabilizē auto uzvedību uz visu veidu ziemas ceļiem: uz ledus un sniegā, kā arī uz slapja un sausa seguma.

VAIRĀK
iceGUARD iG55 iceGUARD iG55

W.DRIVE
V905

Vieglajām un apvidus auto paredzēta ziemas riepa. Tās galvenās iezīmes ir droša vadāmība uz sniegota ceļa, pārliecinošas bremzēšanas īpašības uz sniegotas vai slapjas virsmas. Riepai ir zema rites pretestība, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu.

C-E
C
72-74
VAIRĀK
W.DRIVE V905 W.DRIVE V905

GEOLANDAR
I/T-S G073

Skandināvu tipa ziemas riepa, kas ir piemērota visu veidu apvidus automašīnām, kā arī kompaktklasei un sporta kupejām. Ideāla uz apledojušiem un piesnigušiem ceļiem.

F
E
75
VAIRĀK
GEOLANDAR G073 GEOLANDAR I/T-S G073

iceGUARD
iG50 Plus

Ziemas riepa ar asimetrisku protektora rakstu, kas nodrošina lielisku saķeri uz ledus un sniega, kā arī degvielas ekonomiju. Tai ir teicami vadāmības rādītāji uz sausas, slapjas un apledojušas ceļa virsmas. Efektīva ūdens novadīšana aizsargā pret akvaplanēšanu.

C-F
F
71-73
VAIRĀK
iceGUARD iG50 Plus iceGUARD iG50 Plus