Meklēt riepas pēc izmēra

ICE GUARD
(IG53)

Neradžota, vieglajām automašīnām un miniveniem paredzēta mīkstā sastāva riepa, kas izstrādāta tieši skarbiem ziemas apstākļiem. Tās simetriskais protektora raksts būtiski samazina rites pretestību, vienlaikus nodrošinot izcilu saķeri ar sniegotiem un apledojušiem ceļiem.

C
F
72
VAIRĀK
ICE GUARD (IG53) ICE GUARD (IG53)

iceGUARD
SUV G075

Iecienītās Geolandar līnijas jaunākās paaudzes ziemas riepa, kas kļuvusi par daļu no iceGUARD ģimenes. Riepa sniedz augstu drošības līmeni uz apledojušiem ceļiem, komplektā ar degvielas ekonomiju.

E-F
F
71-73
VAIRĀK
iceGUARD SUV G075 iceGUARD SUV G075

BLUEARTH*WINTER
V906

Ziemas riepa vieglajām un apvidus automašīnām ar lielisku vilci gan sniegā, gan uz apledojušiem ceļiem. Riepai raksturīga augsta veiktspēja uz slapja seguma un ievērojams nobraukuma potenciāls.

C-E
B-C
71-73
VAIRĀK
BLUEARTH*WINTER V906 BLUEARTH*WINTER V906

ICE GUARD STUD
(IG65)

Premium klases ziemas riepa ar radzēm, kas piemērota visu veidu vieglajām un apvidus automašīnām, braukšanai jebkādos ziemas apstākļos. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, riepas veiktspēja ir uzlabota kā uz sausa un slapja ceļa, tā uz apsniguša un apledojuša seguma.

VAIRĀK
ICE GUARD STUD (IG65) ICE GUARD STUD (IG65)

BLUEARTH
*WINTER V905

Vieglajām un apvidus auto paredzēta ziemas riepa. Tās galvenās iezīmes ir droša vadāmība uz sniegota ceļa, pārliecinošas bremzēšanas īpašības uz sniegotas vai slapjas virsmas. Riepai ir zema rites pretestība, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu.

C-E
C
72-74
VAIRĀK
BLUEARTH *WINTER V905 BLUEARTH *WINTER V905

GEOLANDAR
I/T-S (G073)

Skandināvu tipa ziemas riepa, kas ir piemērota visu veidu apvidus automašīnām, kā arī kompaktklasei un sporta kupejām. Ideāla uz apledojušiem un piesnigušiem ceļiem.

F
E
75
VAIRĀK
GEOLANDAR G073 GEOLANDAR I/T-S (G073)

W.DRIVE
V903

Vieglo automašīnu ziemas riepas ar lielisku veiktspēju uz sausiem, slapjiem un sniegotiem ceļiem. Yokohama W.DRIVE V903 saglabā elastību arī pie zemām temperatūrām, un tām ir unikāls protektora zīmējums, kas efektīvi paaugstina vilci.

F
C
70-72
VAIRĀK
W.DRIVE V903 W.DRIVE V903

ICE GUARD
(IG60)

Sestās paaudzes iceGUARD ziemas riepa ar asimetrisku protektora zīmējumu, kas radīta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties tam, braukšana ir droša un klusa, savukārt vadāmība – viegla arī mainīgos ziemas apstākļos. Piemērota dažādas klases automašīnām.

C
F
71
VAIRĀK
iceGUARD iG60 ICE GUARD (IG60)

ICE GUARD STUD
(IG55)

Augstas veiktspējas ziemas riepa vieglajām un apvidus automašīnām, kas nodrošina izcilu saķeri uz ledus. Īpašais protektora zīmējums, kā arī inovatīvais gumijas maisījums ar Silica komponentu un apelsīnu mizu eļļu tā sastāvā, stabilizē auto uzvedību uz visu veidu ziemas ceļiem: uz ledus un sniegā, kā arī uz slapja un sausa seguma.

VAIRĀK
ICE GUARD STUD (IG55) ICE GUARD STUD (IG55)

BLUEARTH-XT
AE61

Vasaras riepa, kas primāri paredzēta braukšanai urbanizētā vidē un izceļas ar sabalansētu sniegumu: lielisku vadāmību, labu veiktspēju uz slapja ceļa, augstu komforta līmeni un lielu nobraukumu.

VAIRĀK
BLUEARTH-XT AE61 BLUEARTH-XT AE61

BLUEEARTH-GT
AE51

BluEarth-GT (Grand Touring) ir jaunas konstrukcijas augstas izturības riepa ar asimetrisku protektora dizainu, kas radīta iedvesmojošiem un drošiem braucieniem.

VAIRĀK
BLUEEARTH-GT AE51 BLUEEARTH-GT AE51

BluEarth-Es
ES32

Jauna dizaina koncepcija paceļ šo BluEarth sērijas vasaras riepu austākā kvalitātes līmenī, salīdzinot ar visām iepriekšējiem modeļiem. Īpaši jāizceļ spēcīgā saķere, riepas spēja būtiski samazināt akvaplanēšanas iespēju, zems trokšņa līmenis un ievērojama degvielas ekonomija.

C
B-C
68
VAIRĀK
BluEarth-Es ES32 BluEarth-Es ES32

BluEarth
RV-02

Vasaras riepa ar asimetrisku protektora dizainu, kas paredzēta miniveniem, krosoveriem un apvidus automašīnām. Yokohama BluEarth RV-02 izceļas ar lielisku saķeri uz slapja ceļa, kā arī nodrošina komfortablu braukšanu, pateicoties zemam trokšņa un vibrāciju līmenim. Minimāla rites pretestība un augsta nodilumizturība.

C
A
70
VAIRĀK
BluEarth RV-02 BluEarth RV-02

ADVAN Sport
V105

Sportiska vasaras riepa, kuru vairāki vadošie auto ražotāji iekļāvuši savā rūpnīcas komplektācijā (OE) – Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche un Subaru. Īpaši piemērota biznesa klases un augstas veiktspējas automašīnām.

B-E
A-C
72-75
VAIRĀK
ADVAN Sport V105 ADVAN Sport V105

BluEarth-A
AE-50

BluEarth-A AE-50 ir veiksmīgs komforta, labas vadāmības un zema degvielas patēriņa apvienojums. Riepa ir lieliski radītāji (A-C klase) uz slapja ceļa seguma un tā būtiski saīsina bremzēšanas ceļu. Vienlaikus šo riepu raksturo arī lieliska saķere un videi draudzīgs gumijas maisījums.

C-E
A-C
67-72
VAIRĀK
BluEarth-A AE-50 BluEarth-A AE-50

BLUEARTH
4S (AW21)

Vissezonas riepa ar virzienvērstu protektora rakstu, kas sniedz drošu saķeri kā ar sausu, tā slapju segumu. Riepai raksturīga augsta noturība pret akvaplanēšanu un stabila vadāmība uz sniegota ceļa.

C-E
B-C
70-72
VAIRĀK
BLUEARTH 4S (AW21) BLUEARTH 4S (AW21)

Geolandar
A/T G015

Vissezonas apvidus automašīnu riepas, kas piemērotas kā braukšanai pa ceļu, tā bezceļu apstākļos. Pateicoties gumijas sastāvam un pārdomātam dizainam, riepai piemīt paaugstināta izturība pret mehāniskiem bojājumiem un izcila vilktspēja arī tad, kad nogriežaties no šosejas.

F
C-E
70-73
VAIRĀK
Geolandar A/T G015 Geolandar A/T G015

ICE GUARD
(IG50 PLUS)

Ziemas riepa ar asimetrisku protektora rakstu, kas nodrošina lielisku saķeri uz ledus un sniega, kā arī degvielas ekonomiju. Tai ir teicami vadāmības rādītāji uz sausas, slapjas un apledojušas ceļa virsmas. Efektīva ūdens novadīšana aizsargā pret akvaplanēšanu.

C-F
F
71-73
VAIRĀK
ICE GUARD (IG50 PLUS) ICE GUARD (IG50 PLUS)