ADVAN Sport
V105

B-E
A-C
72-75
ADVAN Sport V105

Short Description

Sportiska vasaras riepa, kuru vairāki vadošie auto ražotāji iekļāvuši savā rūpnīcas komplektācijā (OE) – Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche un Subaru. Īpaši piemērota biznesa klases un augstas veiktspējas automašīnām.

Pārdomāts protektora raksts

A. Platas centrālās rievas, kas novada ūdeni, pasargā riepu no akvaplanēšanas un uzlabo veiktspēju uz slapja ceļa. Atkarībā no izmēra, tās var būt 3 vai 4.

B. Stingri un plati sānu bloki uzlabo braukšanas stabilitāti, it īpaši pārvietojoties lielā ātrumā, ka arī nodrošina izcilu saķeri uz sausiem ceļa segumiem.

C. Tā dēvētās „klusuma lameles” – iegriezumi, kas vērsti uz ribu iekšpusi, samazina ārējo troksni.

Klusa un pārliecināta braukšana

Asimetriskais protektora zīmējums izstrādāts tā, lai vienlaikus nodrošinātu gan labu manevrētspēju, gan braukšanas komfortu. Savukārt tā dēvētās Sporta Profila ribas ļauj nodilumam veidoties vienmērīgi.

Ilgāks kalpošanas laiks un augsta veiktspēja

5S komponente kavē nodilšanu, uzlabo veiktspēju uz slapja ceļa un vilci kopumā. Tajā ietilpst mikroskopiskas kvarca, daļiņas, vairāku veidu polimēri un apelsīnu eļļa.

Labāka vadāmība

Dubults korda seguma slānis, kas atrodas tuvu protektoram, palielina sānu stingrību. Līdz ar to, riepa labāk reaģē uz stūres kustībām, vienlaikus nemazinot komforta līmeni. Tāpat šāda konstrukcija arī palielina saķeri ar sausu ceļu.

OE un homologācijas

ADVAN Sport V105 riepas ir iekļautas vairāku atzītu auto ražotāju (Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche un Subaru) oriģinālajā komplektācijā.

It īpaši jāizceļ Mercedes-Benz, kas jau sen izvēlas aprīkot ar Yokohama riepām vairākus savu auto modeļus. ADVAN Sport V105 riepas ir iekļautas rūpnīcas komplektācijā SL, SLK, CLS, C, S un GLC klasēm. Šīm riepām ir arī piešķirts MO (Mercedes Original) marķējums, proti, tās ir izstrādātas ciešā sadarbībā ar ražotāju.

Klusākas par citām sportiskām riepām

6 ar mainīgu soli izvietoti bloku veidi mazina troksni, izkliedējot tā frekvenci.

2. vieta evo testā

Britu žurnāls „evo” veica vasaras riepu salīdzinošos testus, kuros Yokohama ADVAN Sport V105 pārliecinoši ieņēma 2. vietu kopvērtējumā, piekāpjoties vienīgi Continental, kā arī uzrādīja labus rezultātus atsevišķās disciplīnās (t.sk. labākais apļa laiks uz sausa seguma). Ar pilnu apskatu iespējams iepazīties colesa.ru rakstā.