ICE GUARD
(IG50 PLUS)

C-F
F
71-73
ICE GUARD (IG50 PLUS)

Short Description

Ziemas riepa ar asimetrisku protektora rakstu, kas nodrošina lielisku saķeri uz ledus un sniega, kā arī degvielas ekonomiju. Tai ir teicami vadāmības rādītāji uz sausas, slapjas un apledojušas ceļa virsmas. Efektīva ūdens novadīšana aizsargā pret akvaplanēšanu.

Par 7% īsāks bremzēšanas ceļš uz ledus

Riepas Yokohama iG50 Plus bremzēšanas ceļš uz ledus ir ievērojami īsāks, ja to salīdzina ar iepriekšējo modeli iG50. Protektora centrālajai daļai ir palielināts kontakta laukums un vairāk lameļu nekā plecu daļai. Līdz ar to, tiek uzlaboti saķeres un šķautņu efektivitātes rādītāji uz apledojušas virsmas.

Ūdeni absorbējošs kompozītmateriāls

Trīskāršais mitrumu uzsūcošais gumijas sastāvs uzsūc ūdens kārtiņu, un tas tiek izspiests no kontakta laukuma, kas, savukārt, ļauj uzlabot veiktspējas rādītājus uz apledojušiem ceļiem.

Izcila saķere uz ledus un sniega

Asimetriskā protektora raksta iekšmala uzlabo saķeri uz ledus, bet ārmala - vadāmību uz sniega.

Lielāks nobraukums

Divu veidu 3D lameles un diagonālās mikrorievas ļauj sasniegt lielisku veiktspēju uz visu veidu ceļa virsmām, kā arī palielināt nobraukumu vienmērīga nodiluma dēļ. Gumijas sastāvā esošā apelsīnu mizu eļļa (Orange Oil S) uztur riepu elastīgu arī pēc liela nobraukuma.

Degvielas ekonomija

Pateicoties jaunai konstrukcijai, kas samazina riepas deformāciju, Yokohama iG50 Plus samazinās arī rites pretestība. Līdz ar to tiek zaudēts mazāk enerģijas un degvielas patēriņš ir zemāks.

Izmērs Kravnesība Rites pretestība Saķere slapjumā Trokšņa līmenis Cena