ICE GUARD STUD
(IG55)

ICE GUARD STUD (IG55)

Short Description

Augstas veiktspējas ziemas riepa vieglajām un apvidus automašīnām, kas nodrošina izcilu saķeri uz ledus. Īpašais protektora zīmējums, kā arī inovatīvais gumijas maisījums ar Silica komponentu un apelsīnu mizu eļļu tā sastāvā, stabilizē auto uzvedību uz visu veidu ziemas ceļiem: uz ledus un sniegā, kā arī uz slapja un sausa seguma.

Izcila saķere uz ledus

Būtiskākā šīs riepas pazīme ir agresīvais virzienveida protektora raksts ar oriģinālu plecu zonu dizainu. Šāda uzbūve ļauj nodrošināt lielisku virziena noturību un zemu rites pretestību. Savukārt daudzvirzienu saķeres šķautnes vēl vairāk uzlabo saķeri.

AUGSTA CAUREJAMĪBA

Plecu bloki uzlabo riepas caurejamību dziļā sniegā.
Platas, slīpas rievas sānos ir paredzētas ūdens un slapja sniega novadīšanai. Vienlaikus tās arī palielina stabilitāti tieši uz sniegotām virsmām.

Radzes labāk turas riepā

Īpašas formas radzes sēžas vieta pasargā to no izkrišanas, tādējādi pagarinot radzes un arī pašas riepas kalpošanas mūžu - radžotai riepai kalpošanas laiks parasti ir ilgāks.

Jauns radžu dizains

Jauna veida radzes zvaigznes formā ir radītas, izmantojot 3D modelēšanu. To dizains un izvietojums būtiski uzlabo riepas veiktspēju uz ledus, kā arī mazina radžu radīto troksni.

Optimāls dizains riepas izturībai un cietībai

Plata centrālā josla ar diagonālām mikro lamelēm palielina kontakta laukumu, uzlabojot veiktspēju uz apledojušas un sniegotas ceļa virsmas.

Lielāks nobraukums un degvielas ekonomija

Kompozītmateriāls, no kā izgatavota riepa, absorbē ūdeni, nodrošinot labāku saķeri uz sausa, slapja un apledojuša ceļa. Savukārt apelsīnu mizu eļļa tā sastāvā nodrošina ilgāku kalpošanas laiku un degvielas ekonomiju.

Izmērs Kravnesība Rites pretestība Saķere slapjumā Trokšņa līmenis Cena