BLUEARTH-XT
AE61

BLUEARTH-XT AE61

Short Description

Vasaras riepa, kas primāri paredzēta braukšanai urbanizētā vidē un izceļas ar sabalansētu sniegumu: lielisku vadāmību, labu veiktspēju uz slapja ceļa, augstu komforta līmeni un lielu nobraukumu.

PĀRDOMĀTS DIZAINS

Trīs centrālās bloku rindas un pastiprināta protektora iekšmala/ ārmala uzlabo riepas izturību. Piecas atšķirīgas horizontālās joslas un īpaši iegriezumi blokos - “Klusuma lameles” mazina troksni. Savukārt 4 taisnas rievas lieliski novada ūdeni, uzlabojot veiktspēju slapjā laikā.

VIENMĒRĪGS NODILUMS

Optimizēts kontakta laukums nodrošina virziena stabilitāti un vienmērīgu nodiluma veidošanos. Par to gādā arī protektora bloki, kas vidusdaļā ir nedaudz paaugstināti: šādi tiek panākts, ka zem spiediena riepa vienmērīgi piekļaujas ceļa virsmai.

KVALITATĪVĀKA GUMIJA

Izmantojot unikālu, Yokohama izstrādātu “A.R.T.” (Advanced Reaction Technology) sastāvdaļu sajaukšanas tehnoloģiju, kas ļauj daudz vienmērīgāk izkliedēt gumijas masā silīcija dioksīdu, Yokohama inženieriem ir izdevies vienlaikus saīsināt riepas bremzēšanas ceļu uz slapja seguma un samazināt degvielas patēriņu.