BLUEEARTH-GT
AE51

BLUEEARTH-GT AE51

Short Description

BluEarth-GT (Grand Touring) ir jaunas konstrukcijas augstas izturības riepa ar asimetrisku protektora dizainu, kas radīta iedvesmojošiem un drošiem braucieniem.

STABILITĀTE UN LIELISKA SAĶERE

3 stabilas centrālās bloku rindas nodrošina virziena stabilitāti braucot lielā ātrumā. Savukārt asi iegriezumi blokos padara tos stingrākus, bet zibens formas rievas uzlabo saķeri.

AUGSTĀKS DROŠĪBAS LĪMENIS

Lai samazinātu slīdēšanas iespēju gan taisnvirzienā, gan pagriezienos, šīs situācijas tika modelētas datorā. Ņemot vērā iegūtos rezultātus, tika panākts, ka AE51 parametri šajā ziņā ir būtiski labāki, nekā iepriekšējam modelim AE50.

KVALITATĪVĀKS GUMIJAS SASTĀVS

Riepas gumijas maisījums veidots, izmantojot unikālu, Yokohama izstrādātu “A.R.T.” (Advanced Reaction Technology) sastāvdaļu sajaukšanas tehnoloģiju, kas ļauj daudz vienmērīgāk silīcija dioksīdu izkliedēt gumijas masā. Pateicoties tam, saīsinās bremzēšanas ceļš uz slapja seguma un vienlaikus samazinās degvielas patēriņš.

LIELĀKA IZTURĪBA, MAZĀKS SVARS

Uzlabota karkasa konstrukcija nodrošina gan augstāku izturību, gan mazāku riepas svaru, kas attiecīgi nozīmē ilgāku kalpošanas laiku un mazāku degvielas patēriņu.