BLUEARTH
4S (AW21)

E
C
70
BLUEARTH 4S (AW21)

Short Description

Vissezonas riepa ar virzienvērstu protektora rakstu, kas sniedz drošu saķeri kā ar sausu, tā slapju segumu. Riepai raksturīga augsta noturība pret akvaplanēšanu un stabila vadāmība uz sniegota ceļa.

VIENS RIEPU KOMPLEKTS VISU GADU

Ziemas riepām raksturīgu tehnoloģiju (silīcijs un inovatīvi polimēri gumijas sastāvā) izmantošana vissezonas riepas izstrādē nozīmē paredzamu uzvedību arī ziemas apstākļos. Turklāt, nav jādomā par otra komplekta uzglabāšanu.

3PMSF jeb sniegpārslas ikona norāda uz atbilstību organizācijas ASTM International standartiem un piemērotību izmantošanai ziemas apstākļos.

Izcila veiktspēja uz dažādiem segumiem

Optimāls šķautņu izvietojums un V formas rievas nodrošina lielisku veiktspēju gan uz slapja ceļa, gan sniegā un pat uz ledus. Savukārt platie bloki uzlabo riepas īpašības uz sausa ceļa.

TÜV SÜD sertifikācija

Pēc sekmīgas salīdzinošo testu veikšanas, viens no pasaules vadošajiem sertifikācijas uzņēmumiem – Vācijas TÜV SÜD ir piešķīrisYokohama vissezonas riepām BluEarth-4S AW21 kvalitāti apstiprinošu sertifikātu.

Testu laikā tika pārbaudīti pieci būtiskākie parametri: riepu uzvedība uz slapja, sausa un sniegota ceļa, kā arī rites pretestība un trokšņa līmenis.

Videi draudzīgas riepas

Piederība BluEarth produkcijas līnijai nozīmē, ka šī vissezonas riepas ietekme uz vidi ir minimāla gan ražošanas, gan ekspluatācijas laikā.