BluEarth-A
AE-50

C-E
A-C
67-72
BluEarth-A AE-50

Short Description

BluEarth-A AE-50 ir veiksmīgs komforta, labas vadāmības un zema degvielas patēriņa apvienojums. Riepa ir lieliski radītāji (A-C klase) uz slapja ceļa seguma un tā būtiski saīsina bremzēšanas ceļu. Vienlaikus šo riepu raksturo arī lieliska saķere un videi draudzīgs gumijas maisījums.

Uzlabota aerodinamika

Unikāls tehnoloģisks risinājums ir golfa bumbiņas iedobēm līdzīgas bedrītes riepas sānos samazina gaisa pretestību. Tas palīdz samazināt degvielas patēriņu.

Kluss, patīkams brauciens

Dažāda platuma protektora bloki, kuru rindas ik pa laikam atkārtojas, mazina troksni.

Ilgs kalpošanas laiks un stabilitāte uz ceļa

Asimetriskā protektora raksta iekšmalā esošās lameles bloku vidū paredzētas nevienmērīga nodiluma mazināšanai. Savukārt ārmalā esošās rievas uzlabo stabilitāti pagriezienosun četri garenvirziena kanāli samazina akvaplanēšanas risku.

Augsta nodilumizturība un lieliska saķere

Nano BLEND gumijas maisījums un dubults kvarca daļiņu saturs tajā palielina riepas nodilumizturību un ļauj ietaupīt degvielu. Savukārt apelsīnu eļļa uzlabo saķeri uz slapja seguma.

Atbalsts futbolam

Tā, kā Yokohama jau vairākus gadus ir Anglijas premjerlīgas futbola kluba Chelsea oficiālais sponsors, nav brīnums, ka pastāv arī īpaša šai komandai veltīta AE-50 versija.

12. un 13. VIETA AutoBild TESTĀ

Vācijas auto žurnāla AutoBild tests veikts 2016. gadā, izmantojot 205/55 R16 50 izmēra vasaras riepas un automašīnu Volkswagen Golf Mk7. Vispirms 50 dažādu ražotāju riepām tika pārbaudīta bremzēšanas veiktspēja uz sausa un slapja ceļa seguma. Pēc tam 15 labākās riepas tika testētas arī pēc pārējiem svarīgākajiem parametriem. Izlasīt pilnus rakstus iespējams, sekojot zemāk norādītajām saitēm:

Pilnais tests 15 labākajām riepām.

Bremzēšanas tests.