ICE GUARD
(IG60)

C
F
71
ICE GUARD (IG60)

Short Description

Sestās paaudzes iceGUARD ziemas riepa ar asimetrisku protektora zīmējumu, kas radīta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties tam, braukšana ir droša un klusa, savukārt vadāmība – viegla arī mainīgos ziemas apstākļos. Piemērota dažādas klases automašīnām.

Vairāk drošības un komforta

Salīdzinot ar Yokohama iceGUARD 50 Plus, šai riepai ir par 15% uzlabotas bremzēšanas īpašības uz ledus un par 5% uz slapja ceļa seguma. Vienlaikus ražotājam ir izdevies samazināt trokšņu līmeni par 25%, kas, protams, nozīmē komfortablāku un patīkamāku braukšanu.

Ūdeni absorbējošs materiāls

Šo riepu īpašā priekšrocība ir trīskāršais mitrumu uzsūcošais gumijas sastāvs. Pateicoties tam, tiek uzsūkta ūdens kārtiņa virs ceļa seguma un izspiests ūdens no kontakta laukuma. Tas, savukārt, ļauj uzlabot veiktspējas rādītājus uz apledojušiem ceļiem. Riepa saglabā elastību, nesacietē.

Pārdomāts dizains

Plata centrālā riba uzlabo vadāmību uz sniegota ceļa, savukārt tajā iestrādātās 3D lameles palīdz savaldīt auto uz apledojušas, mitras vai sausas ceļa virsmas. Lielāks kontakta laukums nozīmē labāku sniegumu uz ledus, kā arī lielāku stabilitāti.

Piemērotas Ziemas apstākļiem

Quattro Pyramid 3D lameles uztur optimālu protektora cietību, kas uzlabo automašīnas vadāmību uz slapja seguma un lielos ātrumos. It īpaši pagriezienos.

Oriģinālie iceGUARD iG60 protektora trijstūra formas laukumi uzlabo vilci sniegā.

Ilgs darbmūžs

Riepas gumijas sastāvs saglabājas elastīgs un izturīgs pat pēc liela nobraukuma. Tas ļauj palielināt riepas kalpošanas laiku par 15%, bet degvielas patēriņu – samazināt par 14%, salīdzinot ar iepriekšējo modeli.

Izmērs Kravnesība Rites pretestība Saķere slapjumā Trokšņa līmenis Cena