GEOLANDAR
SUV G055

E
C
70-71
GEOLANDAR SUV G055

Short Description

Vasaras riepa krosoveriem, miniveniem un apvidus automašīnām. Šī ir pirmā Yokohama SUV riepa, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija.

Līdz ar to, ir samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, vienlaikus saglabājot augstu drošības līmeni.

GEOLANDAR SUV G055 izceļas ar lielisku vadāmību kā braucot pa šoseju, tā pa grants ceļiem. Tāpat šī riepa ir iekļauta Jeep rūpnīcas komplektācijā.

Stabila vadāmība

Stiprināti riepas sāni un protektora plecu zona padara stabilāku kontakta laukumu ar ceļu. Tas ir būtisks uzlabojums, ņemot vērā, ka SUV riepām tradicionāli ir lielāks diametrs un tās ir paredzētas braukšanai arī lielā ātrumā.

Nevainojamas uz slapja seguma

Robotas centrālās rievas un asie āķveida iegriezumi uzlabo vilci slapjumā. Vienlaikus šādi tiek arī novadīts ūdens, izvairoties no akvaplanēšanas iespējas.

Pārliecinātība uz ceļa

A. Borta gredzens ar elastīgu pildījumu uzlabo platu apvidus automašīnu riepu vadāmību – tās kļūst elastīgākas.

B. Neilona slānis, kas pārklāj jostu visā platumā, neļauj tai izslīdēt no vietas. Šādi tiek panākta gan labāka vadāmība, gan zemāks trokšņa līmenis – it īpaši braucot lielā ātrumā.

Ilgāks kalpošanas laiks

Protektora dizains veidots tā, lai spiediens uz ceļa virsmu būtu vienmērīgi izkliedēts. Līdz ar to, tiek novērsta iespēja, ka atsevišķas riepas daļas nodilst ātrāk par citām.

Progresīvas tehnoloģijas

Apelsīnu eļļas un silīcija dioksīda daļiņas paaugstina veiktspēju kā uz slapja, tā sausa ceļa seguma. Savukārt gumijas sastāvs veidots tā, lai mazinātu rites pretestību un, līdz ar to, ekonomētu degvielu.

3. vieta "AVTOREVJU" testā

Autožurnāla „Авторевю” eksperti notestēja divpadsmit 215/65 R16 izmēra riepu modeļus. Tas ir izplatītākais krosoveru riepu izmers, turklāt daudzi ražotāji piedāvā divus, bet dažkārt pat trīs modeļus ar dažādu veiktspēju bezceļu apstākļos. Lasīt vairāk pkp.lv