GEOLANDAR
X-CV G058

GEOLANDAR X-CV G058

Short Description

Vissezonas riepa, kas izstrādāta īpaši krosoveriem un vidēja izmēra SUV automašīnām ar uzlabotu saķeri gan uz slapja ceļa, gan ziemas braukšanas apstākļos. Vienlaikus riepa izceļas arī ar ilgu kalpošanas laiku un augstu komforta līmeni.

NEPĀRSPĒJAMA UZ SLAPJA CEĻA

Jauns gumijas sastāvs CV-2 nodrošina optimālu saķeres un bremzēšanas balansu uz slapja ceļa, vienlaikus nesamazinot riepas darbmūžu. Savukārt viļņotie kanāli ātri novada ūdeni no kontakta laukuma, tā pasargājot automašīnu no akvaplanēšasnas riska

IZCILA VILKTSPĒJA ZIEMĀ

Pateicoties CV-2 gumijas maisījumam, riepa saglabā elastību arī aukstumā. 2D un 3D lameļu kombinācija malējās bloku rindās uzlabo vilktspēju. Savukārt sānu daļas rievas ir atdalītas no centrālajām, tāpēc laba vilce ziemas apstākļos nenozīmē sliktāku veiktspēju uz slapja ceļa: abi šie parametri ir sabalansēti.

ILGS KALPOŠANAS LAIKS

Noapaļotas bloku malas protektora vidusdaļā nodrošina stabilu riepas kontaktu ar ceļa virsmu, šādi uzlabojot saķeri un vienlaikus palielinot nobraukuma potenciālu. Protektors ir zems un plats, tāpēc svars sadalās vienmērīgi un arī nodilums veidojas vienmērīgi.

VAIRĀK KOMFORTA

Piecas pamīšus izkārtotas rindas ļauj samazināt troksni un, līdz ar to, nodrošināt patīkamākus braucienus.