Japānas uzņēmums Yokohama ir līderis jauno tehnoloģiju un inovāciju ieviešanā riepu tirgū. Tas ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē, kas ražo un pārdod premium riepas jau vairāk nekā 100 gadus.

Jau gadsimtu starp labākajiem

Yokohama ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Kopš darbības uzsākšanas 1917. gadā, tas ievēro visaugstākos kvalitātes standartus un pielieto vismodernākās tehnoloģijas riepu ražošanā.

Dabiska izcilība

Yokohama korporatīvā filozofija, kas tika izstrādāta 1992. gadā, vēsta, ka uzņēmuma virsmērķis ir uzlabot visu planētas cilvēku ikdienu, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un radot noderīgus produktus. Šādi tiktu uzlabota arī viņu dzīves kvalitāte un labsajūta. Yokohama korporatīvais sauklis ir “Dabiska izcilība” (Excellence by Nature).

Zinātniska pieeja riepu ražošanā

Yokohama riepas tiek izstrādātas zinātniskās izpētes centrā RADIC. Meklējot jaunus, efektīvus materiālus, uzņēmuma inženieri izmanto superdatorus un tādus instrumentus, kā elektronu mikroskopi, elektronu spektroskopi un magnētiskās rezonanses spektometri. Līdz ar to, ikviens lietotājs var būt drošs par Yokohama riepu nevainojamo kvalitāti.

Apelsīnu eļļas izmantošana

Iekļaujot apelsīnu eļļu gumijas sastāvā, uzlabojas riepu energoefektivitāte, kalpošanas laiks un bremzēšanas īpašības. Tā ir viena no lipīgākajām dabiskajām vielām pasaulē, un to tiešām iegūst no apelsīnu mizām. Tāpēc apelsīnu eļļa ir gandrīz visu jauno Yokohama riepu modeļu sastāvdaļa.

Atbalsts sportam

Yokohama atbalsta daudzus sporta veidus. Futbolu, hokeju, basketbolu, vairākas izturības sacensības un, protams, šosejas, ceļu un bezceļu autosacīkstes. Tas notiek dažādos veidos: sponsorējot visu pasākumu vai atsevišķas komandas, piegādājot riepas, ka arī izstrādājot un ieviešot efektīvas sporta riepu izmantošanas metodes.

Darbība 120 valstīs

Yokohama ir patiesi globāls uzņēmums, kura darbība izvērsta vairāk, kā 120 valstīs. Yokohama gada neto ieņēmumi ir vairāk nekā 5 miljardi eiro, tas nodarbina 24 tūkstošus cilvēku un uztur ~500 filiāles dažādās valstīs. Yokohama riepu ražotnes atrodas Japānā, Ķīnā, Krievijā, Taizemē, Brazīlijā un Indijā, savukārt izpētes centri – Japānā, Zviedrijā, Vācijā, Spānijā, Taizemē un ASV. 

Yokohama Rubber

Riepas ir tikai viens, kaut arī pats nozīmīgākais no kompānijas Yokohama darbības virzieniem. Uzņēmums ražo arī augstspiediena caurules, hermētiķus, konveijeru lentas, ostu un naftas platformu fenderus, tiltu amortizācijas salaidumus un cita veida industriālo produkciju, kā arī detaļas avio būvei un pat golfa piederumus.

Yokohama riepas kosmosā

Patiesībā teikt, ka Yokohama ir globāla kompānija, nozīmē samazināt tās nozīmi. Vai atceraties šo leģendāro attēlu? Tās ir Yokohama Advan riepas! Likumsakarīgi, jo Tesla Roadster rūpnīcas komplektācijas riepas ir ADVAN Neova AD07 LTS2, savukārt Roadster Sport modelim tiek uzstādītas ADVAN A048 LTS.